Terug

Zijn de regels van toepassing op provisie uitbetalingen over overeenkomsten die in 2008 tot stand zijn gekomen?

Nee. De regels over provisieharmonisatie zijn van toepassing op overeenkomsten die na 1 januari 2009 tot stand zijn gekomen. Dit betekent dat de provisieregels niet van toepassing zijn op overeenkomsten die in 2008 tot stand zijn gekomen en waarvan de provisie pas in de loop van 2009 wordt uitbetaald.

Wettelijk kader
Art. 58, 149a, 150 en 151 Bgfo



Naar alle veelgestelde vragen