Terug

Mag ik voor de bepaling van het risico uitgaan van de verhouding tussen de inleg en de afkoopwaarde respectievelijk de inleg en het gegarandeerde kapitaal?

Een financiële dienstverlener mag voor de bepaling van het risico uitgaan van de verhouding tussen de inleg en de afkoopwaarde respectievelijk de inleg en het gegarandeerde kapitaal, mits de financiële dienstverlener onder kapitaalreikendheidstoezicht als bedoeld in artikel 1:1, sub j, Nadere Regeling gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft staat.

Een financiële dienstverlener mag voor de bepaling van het risico uitgaan van de verhouding tussen de inleg en de afkoopwaarde respectievelijk de inleg en het gegarandeerde kapitaal, mits de financiëledienstverlener onder kapitaalreikendheidstoezicht als bedoeld in artikel 1:1, sub j, Nadere Regeling gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft staat.



Naar alle veelgestelde vragen