Terug

Welke duur moet ik hanteren bij de berekening van kosten, risico en opbrengsten van een traditioneel direct ingaande lijfrenteverzekering?

Bij de berekening van kosten, risico en opbrengsten moet de duur van een opbouwproduct gehanteerd worden, namelijk 20 jaar (artikel 3:5 lid 4, onder d en e, Regeling gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft).



Naar alle veelgestelde vragen