Terug

Moet een beleggingsinstelling die korter dan 1 jaar bestaat of een beleggingsinstelling die nog geen afgesloten boekjaar heeft een omloopfactor weergeven in de financiële bijsluiter?

Nee. De beleggingsinstelling moet geen omloopfactor weergeven in de financiële bijsluiter. Wel moet een soortgelijke tekst opgenomen worden als in artikel 3:21, lid 2, Nadere Regeling gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft over de korte bestaansduur van de beleggingsinstelling.


Naar alle veelgestelde vragen