Terug

Is een vrije weergave van de grafieken in de financiële bijsluiter toegestaan?

Nee. Een vrije weergave van de grafieken in de financiële bijsluiter is niet toegestaan. Een financiële bijsluiter moet namelijk volgens artikel 3:2, lid 1, Nadere Regeling gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft (‘NRgfo’) opgesteld worden conform de vormgeving van bijlage 2 en 3, NRgfo.



Naar alle veelgestelde vragen