Terug

Moet ik voor een natura-uitvaartverzekering een financiële bijsluiter opstellen en een risico-indicator opnemen in mijn reclame?

Nee. Een financiëledienstverlener hoeft voor een natura-uitvaartverzekering geen financiële bijsluiter op te stellen en geen risico-indicator op te nemen in zijn reclame. Dit is alleen verplicht voor complexe producten. Volgens artikel 1, sub d, onder 3º, Besluit gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft (‘Bgfo’) is een natura-uitvaartverzekering geen complex product.



Naar alle veelgestelde vragen