Terug

Mijn onderneming verleent ook nevendiensten zoals het verstrekken van effectenkrediet, het bewaren en beheren van financiële instrumenten of het adviseren van ondernemingen op het gebied van fusies en overnames. Moet ik klachten die hieraan gerelateerd zijn ook rapporteren?

Ja, ook klachten van (potentiële) professionele en niet-professionele beleggers over verleende nevendiensten zoals bedoeld in artikel 1:1 Wft moeten gerapporteerd worden.



Naar alle veelgestelde vragen