XEIKON N.V.
Hieronder vindt u informatie uit het register openbaarmaking voorwetenschap. Deze informatie is door de organisatie verstrekt.
Publicatie datum
02 jan 2009 - 17:58
Statutaire naam
XEIKON N.V.
Titel
Punch Graphix verwerft participatie van Punch International in Accentis
Bericht
Eede, Nederland en Sint-Martens-Latem, België – 2 januari 2009 – Punch Graphix nv heeft op 31 december 2008 de volledige participatie door Punch International nv in Accentis nv verworven door de aankoop van alle 125.487.176 aandelen Accentis die Punch International nv bezat. De aandelen werden overgenomen voor een totaal bedrag van 20,7 miljoen euro (0,165 euro per aandeel Accentis nv). Hierdoor wordt Punch Graphix nv de grootste aandeelhouder van Accentis nv, met 24,49% van de aandelen. Punch Graphix nv heeft de intentie om een blokkeringsminderheid in Accentis nv op te bouwen.
Voorts neemt Punch Graphix nv een vordering van Punch International nv op Accentis nv ten belope van 30,4 miljoen euro over voor een prijs van 29,5 miljoen euro. De overgenomen vordering is door Accentis nv aflosbaar na 5 jaar en is rentedragend tegen een percentage van 6% per jaar, waarbij de interest niet wordt gekapitaliseerd. De totale prijs van de globale transactie bedraagt dus 50,2 miljoen euro.
Datum laatste update: 20 december 2025