Terug

Wanneer moet het persbericht omtrent "certain funds" worden gepubliceerd?

De bieder dient een openbare mededeling te doen omtrent "certain funds":

Bij of na de aankondiging van het openbaar bod ingevolge artikel 5 Bob,
(1) zodra hij deze beschikbaar heeft, doch
(2) uiterlijk op het tijdstip van indiening van de aanvraag tot goedkeuring van het biedingsbericht, op welk moment hij de certain funds in ieder geval beschikbaar dient te hebben op grond van artikel 7 lid 4 Bob.



Naar alle veelgestelde vragen