Terug

Moet ik als tussenpersoon een risico-indicator opnemen op mijn website als ik reclame maak voor complexe producten?

Ja. Als een financiëledienstverlener, in een reclame-uiting informatie verstrekt over een complex  product, verstrekt hij daarbij tevens informatie over de belangrijkste financiële risico’s van dat product, die onder meer inzichtelijk worden gemaakt door een risico-indicator (artikel 52 Besluit Gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft en artikel 2:1 Nadere Regeling gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft).



Naar alle veelgestelde vragen