Terug

Ik bied een verzekering aan, of bemiddel in een verzekering samen met een aanvullende dienst of product. Is dit verboden?

Als u een verzekering aanbiedt of bemiddelt in een verzekering samen met een aanvullend product of aanvullende dienst, als onderdeel van een pakket of van dezelfde overeenkomst, dan deelt u de klant op grond van artikel 63a BGfo Wft mee of het aanvullende product of dienst ook afzonderlijk kan worden aangeschaft. Zo ja, dan verstrekt u een beschrijving van de producten of diensten die deel uitmaken van het pakket en informatie over de kosten van elk product of dienst.



Naar alle veelgestelde vragen