Terug

Nieuwsberichten van de AFM

Lees hier het laatste nieuws van de AFM. Notificaties ontvangen van de gepubliceerde persberichten of het nieuws van de afgelopen maand? Aanmelden hiervoor kan via de nieuwsservice.

 

Contactgegevens voor pers en media

Stel uw vraag aan één van onze woordvoerders

Yolanda Bieckmann 020 - 797 2435 yolanda.bieckmann@afm.nl
Michiel Gosens 020 - 797 2771 michiel.gosens@afm.nl
Daniëlle de Jong 020 - 797 2129 danielle.de.jong@afm.nl
Nicole Reijnen 020 - 797 2815 nicole.reijnen@afm.nl
Nienke Torensma 020 - 797 2219 nienke.torensma@afm.nl
Mark Woldberg 020 - 797 2452 mark.woldberg@afm.nl
Marieke Ziedses des Plantes 020 - 797 2039 marieke.ziedses.des.plantes@afm.nl
Meer informatie voor pers en media
21 november 2018 15:56

Commissie wordt mede naar aanleiding van #AFM-rapport ‘Kwetsbaarheden in de structuur van de accountancysector’ ing… twitter.com/i/web/status/1…

21 november 2018 14:35

#AFM: Hypotheekaanbieders geven onvoldoende duidelijkheid over risico-opslag tinyurl.com/ycozan7t https://t.co/fX5qUBt8Mi