Terug

Hoe moeten de hyperlinks naar documenten die door middel van verwijzing worden opgenomen in het prospectus, worden vermeld in het prospectus?

Op grond van artikel 19 lid 2 van de Prospectusverordening (EU) 2017/1129, in verband met de toegankelijkheid van de informatie voor beleggers, is het vereist dat in het prospectus voor ieder afzonderlijk document dat door middel van verwijzing is opgenomen in het prospectus een hyperlink wordt opgenomen. De hyperlink moet direct linken naar het document zelf. Er kan niet volstaan worden met een hyperlink naar een webpagina waar het document te downloaden is.

In dit kader wijst de AFM er verder op dat documenten die worden opgenomen door middel van verwijzing, op grond van artikel 21 lid 2 van de Prospectusverordening op de website toegankelijk moeten zijn op dezelfde plaats waar ook het prospectus te downloaden is. Dit vereiste is te vinden in artikel 21 lid 2 van de Prospectusverordening.



Naar alle veelgestelde vragen