Terug

Woordvoerders AFM

Voor persvragen of interviewverzoeken kunt u contact opnemen met een van onze woordvoerders. Elke woordvoerder heeft een eigen portefeuille. In het overzicht hieronder ziet u de onderverdeling en contactinformatie.

Yolanda Bieckmann

Portret Yolanda Bieckmannyolanda.bieckmann@afm.nl 
020 - 797 2435

Asset management
Bedrijfsvoering
Pensioenen
Verzekeren

Michiel Gosens

Portret Michiel Gosensmichiel.gosens@afm.nl
020 - 797 2771

Efficiënte kapitaalmarkten
Fintech en innovatie
Datagedreven toezicht
MiFID II

Daniëlle de Jong

Danielle de Jongdanielle.de.jong@afm.nl
020 - 797 2129

Consumentengedrag
Gedrag en cultuur
Kwaliteit accountantscontrole en verslaggeving

Nicole Reijnen

Nicole Reijnennicole.reijnen@afm.nl
020 - 797 2815

Marktintegriteit
Lenen, sparen, retailbeleggen

Marieke Ziedses des Plantes

Marieke Ziedses des Plantesmarieke.ziedses.des.plantes@afm.nl
020 - 797 2039

Corporate communicatie

Alide Wormser

alide-wormseralide.wormser@afm.nl

Hoofd Communicatie

Ward Snijders

Portretfoto Ward Snijders woordvoerder AFMward.snijders@afm.nl
020 - 797 2152

Manager Communicatie en mediarelaties a.i. 

Nieuwsservice

Via de Nieuwsservice kunt u zich aanmelden voor diverse nieuwbrieven en onze persberichten alertservice. Na aanmelding ontvangt u automatisch een e-mail wanneer een nieuw persbericht of mededeling op de website van de AFM is geplaatst.

Informatie delen

Delen via: deel