Terug

Woordvoerders AFM

Voor persvragen of interviewverzoeken kunt u contact opnemen met een van onze woordvoerders. Elke woordvoerder heeft een eigen portefeuille. In het overzicht hieronder ziet u de onderverdeling en contactinformatie.

Yolanda Bieckmann

Portret Yolanda Bieckmannyolanda.bieckmann@afm.nl 
06 3177 7686

Lenen, Sparen en Retailbeleggen
Strategie, Beleid en Internationale Zaken
Bedrijfsvoering

Maarten Dijksma

maarten-dijksmamaarten.dijksma@afm.nl
06 1134 0281 

Efficiënte kapitaalmarkten
Asset Management
Fintech
Brexit

Daniëlle de Jong

Danielle de Jongdanielle.de.jong@afm.nl
06 4997 8777

Kwaliteit accountantscontrole & verslaggeving
Gedrag & Cultuur
Consumentengedrag

Kees Versluis

kees-versluiskees.versluis@afm.nl
06 2144 5720

Verzekeren
Pensioenen
Marktintegriteit en handhaving

Alide Wormser

alide-wormseralide.wormser@afm.nl

Hoofd Communicatie

Mark Woldberg

mark.woldberg@afm.nl
06 2136 8866

Manager Communicatie & media relaties

Nieuwsservice

Via de Nieuwsservice kunt u zich aanmelden voor diverse nieuwbrieven en onze persberichten alertservice. Na aanmelding ontvangt u automatisch een e-mail wanneer een nieuw persbericht of mededeling op de website van de AFM is geplaatst.

Informatie delen

Delen via: deel