Terug

Nieuwsberichten van de AFM

Hier vindt u het laatste nieuws van de AFM. Wilt u een notificatie ontvangen van de gepubliceerde persberichten? Of wilt u nieuwsbrieven ontvangen? Meld u zich dan aan aan via de nieuwsservice.

 

Contactgegevens voor pers en media

Stel uw vraag aan één van onze woordvoerders

Yolanda Bieckmann 020 - 797 2435 yolanda.bieckmann@afm.nl
Michiel Gosens 020 - 797 2771 michiel.gosens@afm.nl
Daniëlle de Jong 020 - 797 2129 danielle.de.jong@afm.nl
Nicole Reijnen 020 - 797 2815 nicole.reijnen@afm.nl
Nienke Torensma 020 - 797 2219 nienke.torensma@afm.nl
Mark Woldberg 020 - 797 2452 mark.woldberg@afm.nl
Marieke Ziedses des Plantes 020 - 797 2039 marieke.ziedses.des.plantes@afm.nl
Meer informatie voor pers en media
25 mei 2018 15:02

Is het zinvol om je #hypotheek vervroegd af te lossen? Lees onze nieuwe consumentennieuwsbrief en schrijf je in voo… twitter.com/i/web/status/9…

25 mei 2018 11:23

RT @ESMAComms: ESMA publishes updated Q&As on #MiFIDII #MiFIR #investorprotection topics bit.ly/2J5hU36 - includes news/updated Q&…