Terug

Nieuwsberichten van de AFM

Hier vindt u het laatste nieuws van de AFM. Wilt u op de hoogte blijven van ons nieuws? Meld u dan aan voor een van onze nieuwsbrieven.

Contactgegevens voor pers en media

Stel uw vraag aan één van onze woordvoerders

Yolanda Bieckmann 020 - 797 2435 yolanda.bieckmann@afm.nl
Michiel Gosens 020 - 797 2771 michiel.gosens@afm.nl
Daniëlle de Jong 020 - 797 2129 danielle.de.jong@afm.nl
Nicole Reijnen 020 - 797 2815 nicole.reijnen@afm.nl
Nienke Torensma 020 - 797 2219 nienke.torensma@afm.nl
Mark Woldberg 020 - 797 2452 mark.woldberg@afm.nl
Marieke Ziedses des Plantes 020 - 797 2039 marieke.ziedses.des.plantes@afm.nl
Meer informatie voor pers en media
20 april 2018 09:54

RT @Beurs_Today: Speech Jan Boerboom bij uitreiking Keurmerk Klantgericht Verzekeren beurs.today/nl/afm-beurs/b…

20 april 2018 09:54

@ApieGapie Melden doe je nooit voor 'jan met de korte achternaam'. Wij monitoren continue & kunnen in individuele g… twitter.com/i/web/status/9…