Terug

Zijn de regels ook van toepassing op losse inkomensbeschermers?

Nee. Een inkomensbeschermer, in de zin van een overlijdensrisicoverzekering of arbeidsongeschiktheidsverzekering, is op zichzelf geen complex product en daarom zijn de regels over beloningstransparantie en provisiebetaling niet van toepassing. Let wel, een dergelijke inkomensbeschermer is een impactvol product en daarom gelden hier wel de adviesregels voor.

Wettelijk kader
Art. 1 Bgfo



Naar alle veelgestelde vragen