Terug

Moeten directe aanbieders ook rekening houden met de kennelijke onredelijkheidsnorm?

Ja, voor elke vorm van kosten die in rekening worden gebracht geldt dat deze moeten passen binnen de kennelijke onredelijkheidsnorm, zoals verwoord in artikel 86c tweede lid, onder a, van het BGfo. Uit deze norm volgt dat de beloning die de consument of cliënt voor de advies- en/of distributiedienstverlening aan de aanbieder betaalt, niet kennelijk onredelijk mag zijn gelet op de aard en reikwijdte van de dienstverlening.

Zie ook de vraag: Hoe wordt de kennelijke onredelijkheidsnorm ingevuld



Naar alle veelgestelde vragen