Terug

Moet een beleggingsinstelling die korter dan 1 jaar bestaat of een beleggingsinstelling die nog geen afgesloten boekjaar heeft een historische kostenratio en een kostenratio van het voorgaande boekjaar weergeven in de financiële bijsluiter?

Nee, een beleggingsinstelling die korter dan 1 jaar bestaat of een beleggingsinstelling die nog geen  afgesloten boekjaar heeft moet geen historische kostenratio en geen kostenratio van het voorgaande boekjaar weergeven in de financiële bijsluiter. Wel moet een soortgelijke tekst opgenomen worden als in artikel 3:21, lid 2, NRgfo over de korte bestaansduur van de beleggingsinstelling. Ook moet de verwachte kostenstructuur weergegeven worden.

Naar alle veelgestelde vragen