Terug

Moet ik een financiële bijsluiter opstellen voor een gecombineerd product?

Ja. Een financiële dienstverlener moet een financiële bijsluiter opstellen voor een gecombineerd product als hij een complex product samenstelt zoals bedoeld in artikel 1, onderdeel d, onder 1º, 4º of 7º, Besluit gedragstoezicht financiële ondernemingen Wft (‘Bgfo’), en dat product algemeen in de markt verkrijgbaar stelt (artikel 38, lid 5, Bgfo).



Naar alle veelgestelde vragen