Terug

Heb ik voor het beheren van een portefeuille ook een vergunning nodig?

Ja. Volgens de Wft valt het beheren van een portefeuille onder het begrip bemiddelen en aanbieden. Zie hiervoor de definitiebepalingen in artikel 1:1 van de Wet op het financieel toezicht.

Naar alle veelgestelde vragen