Terug

Op welke wijze kan een ontvangen order worden aangetoond? Dient de aankomst van een doorgeven order te worden bevestigd?

De beleggingsonderneming dient op grond van artikel 35a, derde lid, onderdeel b, Vrijstellingsregeling Wft de ontvangen order door de cliënt te laten ondertekenen alvorens deze order kan worden doorgegeven aan een (bank)beleggingsonderneming of een beleggingsinstelling. De aankomst van een doorgegeven order hoeft niet te worden bevestigd.

Een beleggingsonderneming dient gegevens te bewaren over de ontvangen en doorgegeven orders. Een beleggingsonderneming bewaart deze gegevens op basis van toezichtwetgeving voor tenminste een jaar op een duurzame drager.



Naar alle veelgestelde vragen