Terug

Heeft de Europese verordening inzake ratingbureau's (EG/1060/2009) ook invloed op prospectussen?

Ja, indien in het prospectus een of meerdere ratings worden genoemd, moet het prospectus duidelijke en opvallende informatie bevatten over de vraag of die rating of ratings zijn afgegeven door een in de Europese Unie gevestigd ratingbureau dat overeenkomstig de verordening inzake ratingbureau's is geregistreerd. Deze verplichting is neergelegd in artikel 4(1) van de verordening en geldt vanaf 7 december 2010.

Naar alle veelgestelde vragen